הרשמה למעסיקים

Employers1

Work-Gate הינה חברת ההשמה הראשונה בישראל הפועלת ישירות מתוך מכון וינגייט ומתבססת על מאגר בוגרי הקורסים השונים של בית הספר למאמנים, בית הספר להכשרות הוותיק והידוע ביותר בישראל.  Work-Gate מנוהלת ע”י אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב מאד בתחום חדרי הכושר והספורט התחרותי והמשמשים גם כמרצים בבית הספר למאמנים.

אנו ב Work-Gate  מלווים את  המועמדים החל מיומם הראשון כסטודנטים ועד לסיום לימודיהם כבוגרי ביה”ס למאמנים שבמכון וינגייט. ההליך כולו מתבצע בשיתוף פעולה של רכזי הקורסים השונים.

הליך זה מאפשר לנו לקבל מידע רב על המועמדים ועל יכולותיהם האישיות והמקצועיות.  הליך זה עוזר לנו להציע לכם מועמדים  שהינם איכותיים על מנת להגיע להליך של השמה מוצלחת.

Work-Gate פונה אליכם המעסיקים המחפשים עובדים איכותיים ומקצועיים בכל תחומי הבריאות, הפעילות הגופנית העממית, הספורט התחרותי, הרפואה המשלימה ועולם המים  כמו כן, אנו מתמחים בטיפול אישי ודיסקרטי בכל קשת התפקידים הבכירים החל מרמות דרג הניהול ההתחלתיות ועד לתפקידי ניהול בכירים ביותר.

הצטרפו כבר עכשיו לעשרות רשתות, מועדוני כושר ומרכזי ספורט שכבר נהנים משירותנו ותנו לנו לגייס עבורכם את הטובים עם תשלום על בסיס של הצלחה בלבד.

מחפש/ת את עמוד ההרשמה למחפשי עבודה? לחץ/י כאן

Close

הרשמה לאתר
פרטי החשבון שלך באתר
*
*
*
*
*
*
חוזק הסיסמה
מידע על המעסיק